تبلیغات
...::: Ne0n Digital Network :::... - کسب درآمد در سایت مسبی
دانلود

نرم افزار گرافیکی
نرم افزار صدا و تصویر
نرم افزار مالتی مدیا
نرم افزار قفل و رمز گذاری
نرم افزار امنیتی
نرم افزار چت و یاهو

نرم افزار کاربردی اینترنت

نرم افزار کاربردی ویندوز

نرم افزار انتی ویروس

کتاب های الکترونیکی


کامپیوتر و اینترنت

ترفندهای ویندوز
ترفندهای ریجستری
ترفندهای اینترنت
ترفندهای یاهو و چت

آموزش طراحی با فتوشاپ

معرفی و قیمت سخت افزار

هک و امنیت

فیلم های اموزشی
مقالات هک

برنامه های هک

اموزش هک سایت و وبلاگ

مقالات امنیت

برنامه های ضد هک

موبایل

ترفتدهای موبایل
نرم افزار موبایل

تم موبایل

کلیپ های موبایل

معرفی گوشی موبایل

بازی

معرفی بازی
دانلود بازی
ترفندهای بازی
کدهای تقلب بازی

موزیک و فیلم

موزیک ایرانی
موزیک خارجی
رپ

کلیپ های تصویری

فیلم

عکس

عکس ماشین
عکس طبیعت
عکس ورزشکاران و بازیگران
عکس عاشقانه

عکس سه بعدی
عکس خوانندگان

برنامه نویسی

ویژال بیسیک
Prel
PHP
C++ , C

وب وHtml

قالب میهن بلاگ
قالب بلگفا
قالب پرشین بلاگ
کدهای جاوا اسکریپت

آموزش HTML

متفرقه

اخبار وبلاگ
جواب سوالات
معرفی سایت

اخبار ایران و جهان
اعلام نتایج نظر سنجی


در صورت هر گونه اختلال یا مشكل در سایت به ما اطلاع دهید.
 
اضافهحذف
بازدیدهای دیروز: 4
كل بازدیدها: 5
كل نظرات:
تعداد پست ها :
ایجاد صفحه: - ثانیه
لوگو ما

تاریخ تآسیس : 10/3/1386

اگر از كسی دلسرد شدی كسی را دل سرد نكن ! "از خودم"

....::: بسم الله الرحمن الرحیم :::....
دوستان عزیز برای ورود به سایت ما اینجا کلیک کنید

دوستان عزیز سلام

امروز قراره یه سایت مناسب ایرانی برای کسب درامد معرفی کنم

کسب درامد در این سایت شما می توانید از راه های مختلف کسب درامد کنید برای مثال میتوانید از راه جمع کردن زیر مجموعه و کلیک بر روی تبلیغات و شرکت در مسابقات تستی خود سایت و ... پول به دست آورید .

برای دیدن آموزش و توضیحات و لینک ثبت نام بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

موفق باشید

نظر فراموش نشه

سایت مسبی از سایتهای خیلی جالب و محبوب ایرانی هست در توضیح این سایت باید بگم که :


۱. هر گاه فردی توسط لینک اختصاصی شما در سایت عضو گردد و حساب خود را در سایت فعال نماید، 8000 ریال به حساب شما اضافه می گردد.


۲.چنانچه تعداد زیرمجموعه های فعال سطح اول کاربری، از 10 بیشتر باشد، به ازای هر زیرمجموعه فعال سطح اول که جذب نماید، 10000 ریال جایزه دریافت خواهد کرد. یعنی به جای مبلغ 8000 ریال، 18000 ریال دریافت خواهد نمود. بنابراین با جذب یازدهمین زیر مجموعه سطح اول فعال 18000 ریال دریافت خواهد نمود. و با جذب دوازدهمین زیر مجموعه سطح اول فعال 18000 ریال دیگر دریافت خواهد نمود. و به همین شکل ادامه خواهد یافت.


۳. هر گاه فردی توسط لینک اختصاصی یکی از کسانی که معرفی کرده اید در سایت عضو گردد و حساب خود را در سایت فعال نماید، 3000 ریال به حساب شما اضافه می گردد.


۴. از محل پرداخت آگهی دهندگانی که به سایت معرفی می کنید پورسانت دریافت می نمایید. پورسانت پرداختی به شما 70% می باشد. به عنوان مثال اگر فردی را به سایت معرفی کنید و او با درج یک آگهی، 100000 ریال به سایت پرداخت کند، 70% آن (70000 ریال) در حساب شما ثبت می شود.


5. به ازای هر کلیک بر لینک اختصاص یافته به شما 20 ریال به حسابتان اضافه می گردد. مسلم است چنانچه کاربری به طور مداوم بر لینک خود کلیک کند پس از مدتی پرداخت 20 ریال به او متوقف می شود.
توضیحات:


درخواست واریز به حساب بانکی: هنگامی که حساب شما در سایت به 100000 ریال یا بیشتر رسید، می توانید با ورود به سیستم، مبلغ مورد درخواست خود را انتخاب و دکمه مربوطه را کلیک نمایید. حداکثر یک هفته بعد از درخواست، مبلغ انتخاب شده، به حساب بانکی شما واریز می گردد. و مشخصات فیش بانکی به ایمیل شما ارسال می شود.


زیر مجموعه سطح اول: فردی که توسط لینک اختصاصی شما در سایت عضو می شود زیر مجموعه سطح اول شما خواهد بود.


زیر مجموعه سطح دوم: فردی که توسط لینک اختصاصی یکی از زیر مجموعه های سطح اول شما در سایت عضو می شود زیر مجموعه سطح دوم شما خواهد بود.


لینک اختصاصی : جهت معرفی افراد، لینکی به شما داده می شود که تنها متعلق به شماست. شما می توانید آن لینک را با عنوان کسب درآمد آسان، یا خدمات ایده آل اینترنتی ، یا فهرست سایتهای ایرانی و یا نمایش آگهی شما به هزاران بیننده و ... ، در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و یا آن را برای دیگران ایمیل کنید. کسانی که توسط آن لینک به سایت وارد شوند و اقدام به درج آگهی نمایند یا اینکه در بخش کسب درآمد عضو شوند، زیر مجموعه شما به حساب می آیند(شما به عنوان معرف آنها خواهید بود). لینک اختصاصی از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول آدرس سایت masbi می باشد و بخش دوم نام کاربری شما. به عنوان مثال لینک زیر را در نظر بگیرید:


http://www.masbi.com?rgm=alihellboy


alihellboy به عنوان نام کاربری و مابقی لینک، آدرس سایت مسبی می باشد. هر گاه کاربری این لینک را کلیک نماید سایت مسبی باز می شود،  و 20 ریال به حساب alihellboy اضافه می گردد. اگر آن کاربر در سایت عضو گردد، زیر مجموعه alihellboy خواهد بود، چنانچه آن کاربر حساب خود را فعال نماید 8000 ریال به حساب alihellboy افزوده می شود و اگر آن کاربر مبلغی را به مدیر سایت جهت درج آگهی، پرداخت کند 70% آن به حساب alihellboy اضافه خواهد شد. همچنین اگر فرد دیگری با لینک اختصاصی کاربر مذکور در سایت عضو گردد و حساب خود را فعال نماید 3000 ریال به حساب alihellboy افزوده خواهد شد.


فعال کردن حساب: پس از عضویت در سایت، می بایست با ورود به سیستم، حساب خود را فعال نمایید. هزینه فعال کردن حساب 10000ریال (هزار تومان) می باشد. با پرداخت این هزینه فعالسازی، سایت مسبی، ارائه سرویس کسب درآمد به شما را تا یکسال پس از ثبت نام تضمین می کند و متعهد می شود همه درآمد اکتسابی بیشتر از صد هزار ریال شما را به حساب بانکی شما واریز نماید. لازم به ذکر است این هزینه فعالسازی از موارد زیر تشکیل گردیده است:


1) 5000 ریال یرای ضمانت و تهیه فایل پشتیبان به صورت هر 48 ساعت 1 بار، از مشخصات کاربر   2) 6000 ریال برای طراحی و مدیریت آزمونها   3) 2000 ریال برای ارئه سرویس ارتباط با اعضا   4) 2000 ریال برای نگهداری و به روز رسانی صفحه اختصاصی کاربر   5) 5000 ریال برای سرویس واریز درآمدهای اکتسابی کاربر به حساب بانکی وی. 


روشهای انجام بازاریابی، تجارت و تبلیغات اینترنتی برای کسب درآمد:


1) سایتها و شرکتهای مختلف تولیدی یا خدماتی را جهت درج آگهی در این سایت تشویق کنید. درج آگهی با قیمتی بسیار مناسب در این سایت امکان پذیر می باشد.


2) با ورود به سیستم یا ورود به صفحه درباره ما لینک اختصاصی خود را به صورت خودکار به آدرس ایمیلهای مختلف ارسال کنید.


3) به هر طریقی تلاش کنید لینک اختصاصی خود را با عناوین مناسب، در اینترنت انتشار دهید. مثلا درج پیام همراه با لینک اختصاصی خود در وبلاگهای مختلف.


4) اگر صاحب سایت یا وبلاگ هستید فرصت مناسبی برای تبلیغ در اختیار دارید. می توانید با درج لینک و بنر اختصاصی خود در سایت یا وبلاگتان با عناوین مناسب، اقدام به جذب زیر مجموعه و در نتیجه کسب درآمد نمایید.


 


تذکر 1: لطفا در بخش کسب درآمد تنها یک بار اقدام به ثبت نام نمایید. عضویت افراد با مشخصات مشابه باطل خواهد شد.


تذکر 2: در صورتیکه کاربری بر خلاف موارد ذکر شده دراین صفحه، عمل نماید(مثلا ثبت نامهای متوالی)، شناسایی شده و حساب او در سایت بسته می شود.


تذکر 3: چنانچه در هنگام استفاده از فرم معرفی سایت به دیگران(موجود در صفحه درباره ما و صفحه ورود به سیستم) از آدرسهای ایمیل نا معتبر(شانسی) استفاده گردد و این عمل 5 بار تکرار گردد، حساب کاربر مربوطه بسته می شود.


تذکر 4:توجه داشته باشید، تا زمانی که درآمد شما درسایت، به 100000 ریال نرسیده تحت هیچ شرایطی به حساب بانکی شما واریز نخواهد شد. اگر قبل از رسیدن درآمدتان به حد نساب مذکور از ادامه فعالیت منصرف شوید و درآمد خود را مطالبه نمایید، پاسخی دریافت نخواهید کرد .


تذکر 5: حساب کاربرانی که تا 3 روز پس از ثبت نام حساب خود را فعال نکنند، بسته خواهد شد.
       ورود به سایت معتبر مسبیلینك مطلب نظرات [] 
نوشته:Neon ساعت:08:07 ق.ظ  تاریخ:شنبه 23 تیر 1386